Aplikacje bazodanowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzymy zaawansowane aplikacje bazodanowe, które pomagają firmom w pozyskiwaniu nowych klientów oraz tworzeniu i zarządzaniu bazami danych. Posiadamy profesjonalne narzędzia w zakresie tworzenia zarządzania aplikacjami bazodanowymi, dzięki czemu udostępniamy szeroki wachlarz wyboru kryteriów selekcji odbiorców docelowych, umożliwiając tworzenie profili i modeli zachowań klientów.

Aplikacje bazodanowe internetowe dla biznesu

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych aplikacji bazodanowych internetowych, od prostych systemów zarządzania treścią lub systemów CRM, aż po autorskie aplikacje internetowe tworzone na zamówienie. Nasze produkty tworzymy tak, by można było z nich skorzystać zarówno w Intranecie, jak i w Extranecie. Tworzone przez nas aplikacje bazodanowe internetowe dostosowujemy do indywidualnych potrzeb konkretnego Klienta.

Aplikacje internetowe dla biznesu umożliwiają łatwy dostęp do oprogramowania, bez względu na miejsce i możliwość obsługi, a także niezależnie od komputera czy oprogramowania. W przypadku aktualizacji nie jest konieczna ponowna dystrybucja i instalacja aplikacji u wszystkich użytkowników. Dzięki połączeniu z bazą danych istnieje możliwość śledzenia aktywności użytkowników oraz szkoleń e-learningowych.

Do aplikacji bazodanowych, oferujemy również platformy do tworzenia mailingów oraz newsletterów, umożliwiające budowanie zainteresowania produktem oraz stworzenie i utrzymanie więzi z klientem.

Narzędzia logistyczne

Interaktywne narzędzia wspomagające zarządzanie użytkownikami, projektami i zadaniami. Oferujemy stworzenie specyficznych rozwiązań na zamówienie lub sprzedaż gotowych produktów logistycznych, np. dla branży transportowej czy organizatorów eventów, konferencji, kongresów i targów.

Tworzymy aplikacje bazodanowe, takie jak:

  • Kalkulatory kosztów,
  • Systemy rejestracji on-line i off-line,
  • Systemy rezerwacji uczestnictwa,
  • Systemy sprzedażowe, np. biletów,
  • Platformy e-learningowe,
  • Ekstranety,
  • Intranety.

MEDIACYFROWE.PL

ul. Czapelska 40 m. 2
04-081 Warszawa

e-mail:
info@mediacyfrowe.pl

telefon kontaktowy:
609 422 777


Close the dialog

Napisz do nas!