Tworzenie prezentacji multimedialnych oraz obróbka filmu

Tworzymy prezentacje PowerPoint, Prezi, Adobe Flash, PDF oraz filmy instruktażowe.

Prezentacje multimedialne umożliwiają jednoczesne użycie obrazu, dźwięku i animacji w celu przekazania klientom istotnych informacji o firmie. Mają one zastosowanie w kontaktach biznesowych, ale również pozwalają promować firmę, jej produkty lub usługi. Prezentacje multimedialne mogą być stosowane jako katalog, baza danych, szkolenie lub materiał marketingowy z możliwością odtworzenia w danym momencie informacji lub tematu spośród listy, bez konieczności zapoznawania się z całą jego treścią.


Tworzymy prezentacje multimedialne, w których każdy element jest dostosowany do potrzeb odbiorcy, tak by nie tylko spełniały walory estetyczne, lecz także były jak najlepszym źródłem informacji o firmie lub usłudze.

Dla prezentacji multimedialnych przygotowywanych przez nas na potrzeby targów bądź konferencji zapewniamy również grupę specjalistów, którzy dopilnują, by wykonane przez nas produkty zostały prawidłowo zaprezentowane.

Tworzenie prezentacji multimedialnych liniowych

Prezentacje PowerPoint lub Prezi umożliwiają wyświetlanie kolejnych slajdów bez możliwości nawigacji między działami, dlatego też w momencie tworzenia prezentacji deklarowana jest kolejność wyświetlanego materiału. W prezentacjach PowerPoint lub Prezi możliwe jest umieszczenie animacji komputerowych, plików wideo oraz audio (tj. ścieżki dźwiękowe, w tym muzyczne, lub głos lektora).

Ze względu na swoją wielostronność nasi klienci najczęściej wybierają prezentacje PowerPoint.

Tworzymy również prezentacje interaktywne

Prezentacje Adobe Flash lub PDF umożliwiają pełną kontrolę nad wyświetlanymi treściami, wybór wyświetlanego materiału oraz swobodną nawigację zarówno wewnątrz dokumentu, pomiędzy jej poszczególnymi sekcjami, jak i na zewnątrz (poprzez linki do stron internetowych lub odnośniki do programów e-mailowych). Oferujemy również tworzenie filmów dzielonych na rozdziały, umożliwiających nawigację i prezentację określonej partii materiału – w zakres tej usługi wchodzi obróbka filmu, montaż, skład, cięcie oraz dodawanie tekstów.

Prezentacje umieszczamy na nośnikach optycznych, a na życzenie klienta zapewniamy dodatkowo nadruk tekstu lub grafiki, zarówno dostarczonej, jak i zaprojektowanej przez nas.

MEDIACYFROWE.PL

ul. Czapelska 40 m. 2
04-081 Warszawa

e-mail:
info@mediacyfrowe.pl

telefon kontaktowy:
609 422 777


Close the dialog

Napisz do nas!