Tworzenie stron WWW

Dla naszych klientów tworzymy strony WWW - zarówno proste, tzw. wizytówki, jak i zaawansowane projekty skomplikowanych serwisów internetowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

W związku ze znacznym wzrostem użytkowników mobilnych w ostatnich latach rośnie zainteresowanie tworzeniem stron WWW w technologii Responsive Web Design, czyli takich, które będą się poprawnie wyświetlać nie tylko na monitorze komputera, lecz także na wyświetlaczu telefonu komórkowego czy tabletu. Tworząc stronę WWW tak, by była responsywna, dbasz o to, by Twoja oferta trafiła do coraz większej grupy użytkowników urządzeń mobilnych. Jeśli powierzysz nam tworzenie strony WWW w technologii użytkowników mobilnychRWD, wykonamy ją z zachowaniem najwyższych standardów.

Jeśli posiadasz już stronę WWW i niestety nie jest ona utworzona w technologii Responsive Web Design, a nie chcesz jej zmieniać - nie martw się, utworzymy wersję alternatywną Twojej strony WWW dostępną na urządzenia mobilne, a następnie umieścimy ją na subdomenie i odpowiednio przekierujemy na nią ruch z urządzeń mobilnych.

Tworzymy strony WWW oparte na CMS, czyli systemach zarządzania treścią, na najbardziej popularnych silnikach – Wordpress lub Joomla. Wykorzystanie prostych edytorów umożliwia łatwą obsługę i aktualizację strony WWW, nawet dla osób nieznających się na tworzeniu stron.

Przygotowujemy ciekawe dodatki na strony, dostosowując je do profilu firmy, np. dla biur podróży czy portali turystycznych oferujemy integrację strony internetowej z zewnętrznymi wyszukiwarkami, np. hoteli lub połączeń komunikacyjnych, dla stron dotyczących sprzedaży nieruchomości proponujemy kalkulatory kosztów, zaś dla stron posiadających szczególnie bogaty asortyment tworzymy wieloetapowe wyszukiwarki, itp.

Na życzenie klienta tworzymy przystosowane do indywidualnych potrzeb systemy mailingowe podpięte pod stronę, spełniające wymogi Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

MEDIACYFROWE.PL

ul. Czapelska 40 m. 2
04-081 Warszawa

e-mail:
info@mediacyfrowe.pl

telefon kontaktowy:
609 422 777


Close the dialog

Napisz do nas!